Με πλήρη αγωνιστική στο Πρωτάθλημα του
Δ’ ομίλου ΓΥΝΑΙΚΩΝ της Β’ Εθνικής κατηγορίας 2016-2017 καθώς και στο Πρωτάθλημα
των ΑΝΔΡΩΝ συνεχίζονται οι αγωνιστικές υποχρεώσεις των ομάδων της Α’
Περιφέρειας.
Συνέχεια βέβαια και με τις
συναντήσεις στους Παίδες, τις Κορασίδες, τους Παμπαίδες και τις Παγκορασίδες
στα Τοπικά πρωταθλήματα 2016-2017, που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια.
Στο πρόγραμμα υπάρχουν πολλές
ενδιαφέρουσες συναντήσεις, από τα αποτελέσματα των οποίων, θα φανεί αν θα
ξεχωρίσουν από νωρίς κάποιες ομάδες, στα πρωταθλήματα που συμμετέχουν.
Ενδιαφέρον επίσης υπάρχει και για τις
τρεις συναντήσεις για τη Β’ φάση του Κυπέλου Ανδρών
Δείτε παρακάτω, το πρόγραμμα όλων των αγώνων του διημέρου.
ΗΜΕΡΑ
|
ΗΜ/ΜΗΝΙΑ
|
ΩΡΑ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
|
ΦΙΛΟΞ/ΝΟΣ
|
ΣΕΤ
|
|
ΑΝΔΡΩΝ
|
2η Α Γ Ω Ν Ι
Σ Τ Ι Κ Η
|
||||||
Κυριακή
|
27 Νοε 2016
|
16:00
|
Κοιλάδας
|
Άρτεμις
|
-
|
Αμυγδαλεώνας
|
|
Κυριακή
|
27 Νοε 2016
|
18:00
|
ΔΑΚ Ξάνθης
|
Ερμογένης
|
-
|
Ελπίς Σερρών
|
|
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α
|
1η Α Γ Ω Ν Ι
Σ Τ Ι Κ Η
|
||||||
Σάββατο
|
26 Νοε 2016
|
17:00
|
Καβάλας
|
ΑΟ Καβάλας
|
-
|
Ερμογένης
|
3-0
|
Σάββατο
|
26 Νοε 2016
|
17:00
|
Κραχτιδη
|
Γαία Δράμας
|
-
|
Αμυγδαλεώνας
|
3-2
|
Σάββατο
|
26 Νοε 2016
|
19:00
|
ΔΗΓΑ
|
ΓΣ Δράμας
|
-
|
Άρτεμις
|
3-0
|
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β
|
1η Α Γ Ω Ν Ι
Σ Τ Ι Κ Η
|
||||||
Κυριακή
|
27 Νοε 2016
|
15:00
|
Μαΐστρου
|
Αμαζόνες
|
-
|
ΑΟ Ορεστιάδας
|
3-1
|
Κυριακή
|
27 Νοε 2016
|
17:00
|
Σουφλίου
|
Έβρος
|
-
|
Φοίνικας
|
|
Κυριακή
|
27 Νοε 2016
|
19:00
|
Ορεστιάδας
|
Άθλος
|
-
|
ΑΕ Κομοτηνής
|
|
ΠΑΙΔΩΝ Α
|
3η Α Γ Ω Ν Ι
Σ Τ Ι Κ Η
|
||||||
Κυριακή
|
27 Νοε 2016
|
17:00
|
Καβάλας
|
ΑΟ Καβάλας
|
-
|
ΑΟ Σερρών
|
|
ΠΑΙΔΩΝ Γ
|
5η Α Γ Ω Ν Ι
Σ Τ Ι Κ Η
|
||||||
Κυριακή
|
27 Νοε 2016
|
17:00
|
Παλιό Ορ/δας
|
Άθλος
|
-
|
Εθνικός-2
|
|
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
|
4η Α Γ Ω Ν Ι
Σ Τ Ι Κ Η
|
||||||
Κυριακή
|
27 Νοε 2016
|
15:00
|
Καβάλας
|
ΑΟ Καβάλας
|
-
|
Ανδροσθένης
|
3-0
|
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
|
5η Α Γ Ω Ν Ι
Σ Τ Ι Κ Η
|
||||||
Κυριακή
|
27 Νοε 2016
|
16:00
|
ΔΑΚ Ξάνθης
|
Ερμογένης
|
-
|
ΑΟ Ορεστιάδας
|
|
Κυριακή
|
27 Νοε 2016
|
15:00
|
Παλιό Ορ/δας
|
Άθλος
|
-
|
Εθνικός-2
|
|
Κυριακή
|
27 Νοε 2016
|
10:00
|
Αλεξ/πολης
|
Εθνικός
|
-
|
Έβρος
|
|
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
|
4η Α Γ Ω Ν Ι
Σ Τ Ι Κ Η
|
||||||
Κυριακή
|
27 Νοε 2016
|
13:00
|
Καβάλας
|
ΑΟ Καβάλας-3
|
-
|
Ανδροσθένης
|
1-3
|
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ
|
2η Α Γ Ω Ν Ι
Σ Τ Ι Κ Η
|
||||||
Σάββατο
|
26 Νοε 2016
|
13:00
|
Κομοτηνής
|
ΑΕ Κομοτηνής-2
|
-
|
Ερμογένης-3
|
|
Κυριακή
|
27 Νοε 2016
|
13:00
|
Κομοτηνής
|
ΑΕ Κομοτηνής
|
-
|
Ακαδημία
|