Προπονήσεις
Κλιμακίων ενόψει του Διακλιμακιακού Πρωταθλήματος θα πραγματοποιηθούν υπό την
επίβλεψη των Ομοσπονδιακών προπονητών Σωτήρη Δρίκου και Δημήτρη Φλώρου τις εξής
ημέρες και ώρες:
Τρίτη,
18.11.2014 στις 16.00-19.00
Νέο Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Ορεστιάδας «Νίκος
Σαμαράς», κλιμάκια αγοριών (γεν.1999 - 2000) και κοριτσιών (γεν.2000 - 2001) Βόρειου
Έβρου
Τα Αγόρια που κλήθηκαν από τον ΠΟΠ ΣΚΑΡΛΑΤΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟ είναι:
Α.Ο.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ: ΜΠΑΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (2000), ΠΑΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (2000), ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤ. (2000), ΕΛΜΑΖΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (2000), ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘ. (2000),
ΔΟΛΑΠΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (2000)
Α.Σ.Α ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ: ΓΚΟΥΔΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (1999), ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΜ.
(1999), ΣΑΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (1999), ΤΣΙΑΜΙΤΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (1999), ΚΑΛΦΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (2000)
Τα Κορίτσια που κλήθηκαν από τον ΠΟΠ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟ ΓΕΩΡΓΙΟ είναι:
Α.Ο. ΝΕΑΣ ΒΥΣΣΑΣ-ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ: ΒΛΑΣΙΔΟΥ, ΜΑΝΤΙΚΙΔΟΥ, ΜΗΤΣΟΛΙΔΟΥ, ΛΙΑΚΙΔΟΥ,
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΤΣΙΚΜΑΝΛΗ ΑΓ., ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ, ΤΣΙΚΜΑΝΛΗ ΧΡ.
Α.Ο.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ: ΔΕΒΕΤΖΗ, ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ,
ΜΟΥΣΜΟΥΛΑ, ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ, ΧΑΤΖΟΥΔΗ, ΚΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΛΗ, ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ,
ΤΟΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΓΚΑΡΛΙΑΤΑΚΟΥΔΗ, ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ, ΚΟΥΛΑΚΤΣΙΔΟΥ, ΛΕΜΟΝΑΚΗ, ΚΥΡΙΑΛΑΝΗ,
ΚΕΜΑΝΕΤΖΗ, ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΙΛΙΤΣΙΔΟΥ.
ΑΣΑ ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ: ΚΟΥΤΣΟΥΛΑ, ΤΣΑΚΙΡΗ.
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ: ΜΥΛΩΝΑ,
ΠΑΛΛΙΔΟΥ, ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗ.
Τετάρτη,
19.11.2014 στις 16.00-19.00
Προθερμαντήριο Μαΐστρου Αλεξανδρούπολης, κλιμάκια
αγοριών (γεν. 1999 - 2000) και κοριτσιών (γεν.2000 - 2001) Βόρειου Έβρου &
Ροδόπης
Τα Αγόρια που κλήθηκαν από τον ΠΟΠ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΑΝΕΣΤΗ είναι:
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ: ΑΝΔΡΑΒΙΖΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ (2000), ΜΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (1999), ΝΤΑΒΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
(1999), ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1999), ΤΣΙΛΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (1999), ΑΛΕΞΑΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (2000), ΑΝΤΡΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (2000), ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (1999), ΜΑΚΡΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ (2000), ΜΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (2000), ΤΕΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (2000), ΤΕΛΙΟΣ ΟΡΦΕΑΣ
(2000).
Τα Κορίτσια που κλήθηκαν από τον ΠΟΠ
ΚΑΒΑΡΑΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟ είναι:
ΑΕ
ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ:
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ, ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΤΙΝΑ, ΚΑΚΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΜΟΥΣΤΑΦΑ
ΜΠΑΝΟΥ, ΜΠΑΝΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΡΑΠΤΗ ΑΘΗΝΑ, ΡΟΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ,
ΦΩΤΕΙΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΟ ΜΑΪΣΤΡΟΥ
ΑΜΑΖΟΝΕΣ:
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΑΘΗ, ΚΥΡΙΖΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ,
ΜΑΜΟΥΓΚΑ ΕΛΕΝΑ, ΡΕΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-Η
ΘΥΕΛΛΑ
ΦΕΡΩΝ:
ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ, ΤΕΡΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΓΣΓ ΝΙΚΗ
ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ:
ΑΥΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ, Χ’’ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Οι αθλητές και οι αθλήτριες
που κλήθηκαν, θα πρέπει να βρίσκονται, με μέριμνα των Σωματείων τους, στα
αντίστοιχα κλειστά γυμναστήρια, τουλάχιστον 15’ πριν την έναρξη των
συγκεντρωτικών.